пʼятницю, 4 грудня 2015 р.

Шкільне методоб'єднання вчителів іноземної мови


Позакласні заходи




Свято англійської мови
для учнів 1-4 класів
HAPPY ENGLISH



МЕТА: розвиток діалогічного та монологічного мовлення, логічного будування висловлювання англійською мовою; розвивати творчу фантазію, пізнавальний інтерес, ініціативу в здійсненні мовленнєвої діяльності; розвивати між предметний зв'язок, виховувати почуття прекрасного, повагу до культури та традицій інших народів; розвивати вміння соціального спілкування; розвивати в учнів увагу і швидкість мовленнєвої реакції.
ОБЛАДНАННЯ:
   1. Аудіозапис пісні “Wee wish you a merry Christmas”
   2. Аудіозапис пісні “ Jingle bells”
Дійові особи: Незнайко, мова, учні, дівчатка
Хід свята
     Незнайко (виходить на сцену) Hello! Це поки що все, що я запам’ятав англійською. Діти, я вам співчуваю … Ось у мене зараз буде урок англійської, а навчає мене не абихто, а сама пані English – Англійська мова. Хоч я вважаю, що і так знаю англійську достатньо добре.
     Мова. То хто це тут знає англійську «достатньо добре»?
     Незнайко. Ну, я! А що? How do you do? Where do you live? Kyiv is a capital of UKRAIN. Bland a med. Head and shoulders… Та я стільки слів знаю!
     Мова. Ну, тоді розпочнемо наш урок прямо зараз. What is your name?
     Незнайко. Це я знаю! Хто таке не знає?! My name is Neznayko.
     Мова. How do you do?
     Незнайко. ??? А можна повільніше? Бо це ж ви питаєте, як в інституті … Що це ви таке спитали?
     Мова. Як справи?
     Незнайко. Ось! Бачите, діти,! Я ж казав, що англійська – це якась неправильна мова! How-do-you-do? Це ж скільки слів … Аж чотири … А спитали всього-на-всього «Як справи?» це ж слів удвічі більше. Що ж виходить – може й голова стане у мене удвічі більше, коли я вивчу всю цю англійську? Вибачте, але я вважаю, що мій словниковий «напас» достатньо глибокий і мене вже можна зарахувати до досить просвічених людей. А англійська … Хіба це так важливо?
    Мова. По-перше, словниковий запас, а не напас і ти хочеш стати освіченим, а не «просвіченим», а по-друге, англійська – це важливо і про це знають всі діти (виходять учні початкових класів)
    Учень 1. Англійська мова поширилася по всьому світу, починаючи з 17 століття, і залишається основною міжнародною мовою спілкування, торгівлі і техніки. Англійська належить до тих мов, що має найширший словниковий запас: Оксфордський словник Англійської мови нараховує близько 600000 слів.
    Учень 2. також це мова, яку знають найбільше людей як другу (нерідну): приблизно 350 000 000 людей.
    Учень 3. англійською друкують найбільше. Якщо хочеш подорожувати і відвідати різні куточки нашої планети – без англійської не обійтися!
    Незнайко. Як можна вивчити всі ці дивні слова? Я, щойно почую Good morning!, то мені так і хочеться кудись втекти… Англійська – це ж так нудно!!! ( починає плакати)
   Учень 1. незнайку, не плач, дорогенький!
   Незнайко. Як же мені не плакати? Сльози самі ллються і ллються…
   Учень 2. ми дуже хочемо тебе розвеселити! Давай ми сьогодні влаштуємо свято, справжнє свято англійської мови і ти побачиш, що це може бути весело і цікаво
        ( учні 2-3 класів декламують вірші)
    Незнайко. Ой! Які ж ви молодці! А я теж знаю дещо англійською .. Наприклад, я можу назвати всіх тварин та звірят! Ну, майже всіх …
    Мова. А чи знаєш ти алфавіт? А от наші діти знають!!!
          Конкурс на складання алфавіт  (4 учні)
   Незнайко. Thank you very much, дорогенькі мої.
   Мова. О, я бачу, що твої сльози вже висохли, Незнайку. А ти любиш свята?
   Незнайко. Авжеж! А хто ж їх не любить?
   Мова. А яке твоє улюблене?
   Незнайко. День народження! Я думаю, що всі діти люблять свій день народження!
   Мова. А чи знаєш ти без якої пісні не обходиться жодне свято?
   Незнайко. А я знаю, а я знаю. Ну ж бо давайте заспіваємо усі разом!
      Happy birthday to you,
      Happy birthday to you,
      Happy birthday Neznayka,
      Happy birthday to you!
 Шкода, що сьогодні не мій день народження, а то я так люблю подарунки…
     Мова. Ти можеш їх заробити, якщо візьмеш участь у конкурсі «Хто більше?»
     Незнайко. Хто більше пострибає на одній нозі? Хто більше зловить котів? Хто більше з’їсть цукерок?
     Мова. Ні. Конкурс – хто більше знає віршів англійською мовою.
     Незнайко. А призи будуть?
       Конкурс Poems
     Незнайко. Шкода, що знаю так мало …
     Мова. Не сумуй, бо діти приготували для тебе багато веселого і цікавого.
     Мова. А тепер, діти, спробуйте відгадати загадки. Хто знає – піднімає руку і не викрикує.
1.  I am an animal. I am big and long. I am green. I can swim. (crocodile)
2.  I am an animal. I am big and angry. I am orange and black. (tiger)
3.  I am a toy. I can fly. (kite)
4.  I am a toy. Boys like to play with me. (car/train/plane)
5.  I am an animal. I am big and brown. I like to sleep. (bear)
6.  I am an animal. I am green. I can swim. I can jump. (frog)
7.  I am an animal. I am grey and very little. (mouse)
8.  I am an animal. I am grey and big. (elephant)
9.   I live in the ocean. I am little. I can swim. (fish)
      Незнайко. А знаєш, скоро і я отримаю «море» подарунків.
      Мова. У тебе буде день народження?
     Незнайко. Ні. Ми будемо святкувати моє улюблене свято – Різдво.
     Мова. О, англійці дуже люблять це свято. У всьому світі люди святкують по-різному і цікаво.
     Учень 1. 1-24 грудня – підготовка до Різдва (Advent)
    Це тижні підготовки до Різдва. Одна з  головних традицій цих тижнів - це вінки зі свічками, які мають особливе значення. Такі вінки роблять у першу неділю цього періоду, і звичайно вони складаються із 5 свічок: чотирьох червоних і однієї білої. Кожну неділю запалюється нова червона свічка.
       Учень 2. вони запалюються у той час, коли сімя збирається разом за молитвою. Білу свічку запалюють у вечір перед Різдвом як символ того, що у світ прийде Христос і освітить пітьму.
       Учень 3. 24-25 грудня – Різдво.
     Звичай вішати шкарпетки для подарунків прийшов із Англії. Санта Клаус одного разу упустив кілька золотих монет, коли спускався вниз по димарю. Монети б провалилися у пічку і пропали, якби не потрапили у шкарпетку, яка була повішена для просушування.
        Учень 4. відтоді діти вішають шкарпетки на камін у надії знайти їх повними подарунків. Вони пишуть листи з їхніми побажаннями, але замість того, щоб відправляти їх поштою, кидають у вогонь. А Санта Клаус старанно читає дим.
      Учень 5. різдвяну ялину стали прикрашати на Різдво близько тисячі років тому у Німеччині. Цей, хоч і споконвічний німецький звичай, став дуже популярним, коли принц Альберт наказав принести і прикрасити ялинку у Віндзорському замку для його дружини Вікторії та їхніх дітей. Ялинки прикрашали свічками доти, поки не винайшли електричні гірлянди.
      Учень 6. теперішній Санта Клаус – це веселий дідусь з білою бородою та в тулупі з червоним капелюхом. Він літає повітрям на казкових оленях та влазить через димарі до будинків, щоб дарувати дітям і дорослим подарунки. Образом Санти послужив рекламний персонаж компанії Кока-Кола, який так сподобався дітям своїм виглядом, зо став основою для створення всесвітньовідомого Санта Клауса.
       Учень 7. англійці вітають один одного з Різдвом не лише вітальними листівками, а й співають різдвяні пісні – колядки (carols)
            Song “we wish you a merry Christmas”
       Мова. А тепер пограємо у гру «Їстівне-неїстівне». Я називаю слова, а ви плескаєте у долоні, коли почуєте назву їстівного.
   A pen, a dog, a boy, an apple, a desk, a cat, milk, honey, a ruler, f cake, a monkey,
   a pear, a door, a panda, an egg, a leg, an orange a doll, a ball, jam, ice-cream, a bag. 
     Мова. А яке наступне свято?
     Незнайко. Ще одне моє улюблене свято – Новий Рік!
     Мова. А чи знаєш ти, як святкують Новий Рік у різних країнах?
     Незнайко. А як? Розкажіть, будь ласка!
     Учень 1. При всьому розмаїтті новорічні свята в різних країнах мають спільні риси: це прощання зі старим роком, сподівання, що неприємності залишаться в минулому, а в новому році все зміниться на краще. Але, не зважаючи на це, кожна країна дотримується своїх традицій.
      У Румунії в новорічні пироги прийнято запікати невеличкі сюрпризи – монетки, порцелянові фігурки, каблучки, стручки гіркого перцю. Знайдена в солодощах каблучка має принести багато щастя. А стручок перцю розвеселить тих,  кому він дістався.
      Учень 2. У Франції під Новий Рік запікають у пряник біб (на щастя). А традиційний новорічний подарунок у сільській місцевості – колесо.
      У Шотландії напередодні Нового року підпалюють смолу в бочці і котять її по вулицях. Шотландці  вважають це символом спалення старого року. Після цього дорога новому рокові відкрита. Перша людина, що увійшла до будинку після настання  Нового рок, приносить щастя або невдачу. Темноволосий чоловік з подарунком – на щастя.
       Учень 3. В Італії напередодні Нового року прийнято викидати старі речі й купувати замість них нові. А якщо старих речей немає, то доводиться викидати нові, інакше щастя обійде дім стороною
       Жителі Греції, йдучи в гості святкувати Новий рік, беруть із собою камінь, який залишають біля порогу будинку, куди прийшли. Якщо камінь важкий, говорять: «Нехай багатство хазяїна буде важким, як цей камінь». А якщо камінь маленький, то бажають:»Нехай негаразди в домі господаря будуть такими ж незначними, як цей камінь».
      Учень 4. У Бірмі й Таїланді Новий рік святкують у найбільшу спеку, тому люди при зустрічі поливають одне одного водою це своєрідне побажання щастя у Новому році.
     Болгари, зібравшись на Новорічне торжество, на кілька хвилин гасять світло. Ці хвилини називають хвилинами новорічних поцілунків, таємницю яких зберігає темрява.
     Учень 5. А чи знаєте ви, які подарунки прийнято дарувати? Популярний новорічний подарунок у Японії – граблі, щоб було чим загрібати щастя. Граблі з бамбука, кума де, роблять розміром від 10 см до 1,5 м та прикрашають різноманітними малюнками і талісманами.
          SongJingle bells
       Мова. А тепер пограємо з вами в гру «Повторення кольорів». Я читаю вірш, а ви доповнюйте назви кольорів англійською мовою.
        Знаємо насамперед: колір маку буде – red.
        Колір квітки, що люблю, зветься по-англійськи – blue.
        Взимку колір цей буває, це сніжинки колір – white.
        Море, де стоїть «Артек», по-англійськи зветься – black.
        Взимку та влітку ялинка має колір один. Зветься він – green.
        Любимо колір пшениці спілої. Дуже він гарний колір – yellow.
        Хутро у вовка, хутро мишей брудного кольору. Зветься він – grey.
        Оплески ведмедю «Браво!» Він актор. А колір – brown.
 Мова. А я знаю, що діти приготували ще й твою улюблену казку (інсценізація казки «Семеро козенят»)
The Wolf and seven little kids
    Characters:
      Storyteller
      Mother Goat
     7 little kids
  Storyteller: sear children! Hope you like fairy tales very much! You know an old story about the Wolf and seven little kids, don’t you? Now the play begins! Once upon a time there lived Mother Goat and her 7 little kids/
    ( Mother Goat has a milk can in her hand. She wants to go to the market. Her kids are around her)
    Mother Goat. Now, my dear children, I must go to the market and get some milk for you. You must stay at home! You must not let anybody in. Lock the door. Good bye!
   7 little kids. Goodbye! Goodbye! Come back soon!
                (They sing a song  “1 and 2 and 3 and 4…”)
                1 and 2 and 3 and 4                           We are playing with the hands
                We are dancing on the floor              Look at our smiling face     
                We are dancing on the floor              Look at our smiling face     
                Clap, clap, clap, clap.                        Clap, clap, clap, clap.                       
   Storyteller: Look! There is a big bad wolf! He is at the door! He wants to eat up the kids!
   Wolf(loudly and roughly): open the door! It’s me, your mother! I have some milk for you!
   1st kid: no, no, you are not our mother!
   2nd kid: Our mother’s voice is soft!
   3rd kid: Our mother’s voice is sweet!
   4th kid:  We must not open the door to anybody!
   Wolf: (loudly and roughly) You are silly kids! (The wolf go away)
   Storyteller: And the wolf changes the voice. Now his voice is soft and he goes to the Goat’s house again.
   Wolf: (softly) Open the door, my dear children. It’s me, your mother! I have some sweets for you!
   5th kid: No, no, you are not our mother!
   6th kid: Your voice is soft, but it is not our mother’s!
  Wolf: But don’t you want these nice sweets?
  7th kid: We don’t want any sweets from you!
  Wolf: And I have a cake for you!
  1st kid: No, we don’t want a cake from you!
  Wolf: And I have some ice-cream for you!
  2nd kid: We don’t want any ice-cream from you!
  Wolf: Open the door or I shall break it!
  3rd kid: we are not afraid of you, big bad wolf!
            (The Wolf goes away. Kids sing a song)
  7 little kids:                       Big bad wolf, big bad wolf!
                       We aren’t afraid of a big bad wolf!
                       Tra-la-la-la-la!
   Storyteller: The Wolf is looking for a very big stick. He wants to break the door!
   4th kid: We aren’t afraid of big bad wolf! But we must fight against him if he comes back.
   5th kid: You and you two, take big spoons. You and you two, take the frying pans.
  Storyteller: Do you hear this noise? That is a wolf again.
  Wolf: Do you give up? One!
  7 little kids: No!
  Wolf: Do you give up! Two!
  7 little kids; No! No!
  Wolf: Do you give up! Three!
        (Kids make awful noise, the Wolf is frightened.)
    Oh! What is that? What is that?  I must run away very quickly!
        (Mother Goat comes in)
  Mother Goat: Oh, what’s the matter? What does this all mean?
  6th kid: Everything is all right, mother!
  7th kid: The Wolf wanted to eat us up!
  1st kid: But it is not so easy to do it!
  Mother Goat: Oh, my dear brave children! It is very good that you are not afraid of a big bad wolf! There are many wolves in the world! If we fight al together, we shall win!
   Storyteller: So, our fairy tale is coming to the end. We are going tj sing a song for you about friends! 
     A song “If you travel with your friends” (Мотив мелодії «Если с другом …»)
         If you travel with your friends,                     When it rains and when it snows,
         If you travel with your friends                      When it’s sunny or wind blows
         You enjoy the journey.                                  All my dear friends with me!
         With the merry friends of mine,                    When it rains and when it snows,
 With the merry friends of mine                      When it’s sunny or wind blows
         I am happier and stronger!                              All my dear friends with me!

Незнайко. А давайте і мене навчимо чомусь корисному.
Дівчинка 1. я можу допомогти тобі з англійською.
Незнайко. А який бал у тебе з іноземної мови?
Дівчинка 1. Десять.
    (Виходить інша дівчинка)
 Дівчинка 2. А чого це ти будеш допомагати? Я теж можу!
 Незнайко. А в тебе які оцінки?
 Дівчинка 2. Шість, а що? Зате всі хіти англійською я знаю на зубок!
 Незнайко. Твоя англійська мені більше до вподоби. (Підходить до дівчинки 2)
 Дівчинка 1. почекай, почекай! (Відтягує Незнайка за руку до себе). Але в цьому році я планую підвищити свій бал дао12! А потім!... Університет, навчання за кордоном. Шекспір в оригіналі… Буду подорожувати: Канада, Америка, Австралія, Лондон… Може, навіть до самої королеви потраплю на прийом …
   Дівчинка 2.  (Перериваючи) А я, щоб вивчити англійську купила собі плеєр! (Ставить плеєр на підлогу звучить музика” Freaky Like Me”)
  Незнайко. (до дівчинки 2) Твій метод вивчення англійської мені подобається! (Дівчинка 1, махнувши рукою іде зі сцени) Слухай, а що воно означає Freaky Like Me”?
   Дівчинка 2. А я звідки знаю? Ти що хочеш, щоб я не лише знала слова пісень, а ще й розуміла, що вони означають!?? Спитай краще в …(дівчинки 1), це ж вона зібралася на прийом до королеви. А я!? я – майбутня королева дискотеки! ( йде наспівуючи)
  Мова. Незнайку, чи сподобалось тобі сьогодні?
  Незнайко. Дуже, дуже!
  Мова. Незнайку, діти багато працювали, щоб приготувати таке свято. І не лише сьогодні, а щодень, щоуроку … Тому я думаю, що тобі треба подякувати дітям і пообіцяти, що ти будеш старанно вчитися.
  Незнайко. Обіцяю. І ви, діти, пообіцяйте, що будете старанно вчитися.
  Мова. На цьому наше свято закінчено. Дякуємо всім за увагу.





Вікторина
"What Do You Know
 About Great Britain?"




Цілі заходу:
- узагальнити, поглибити і розширити лінгвокраєзнавчі знання з теми “Great Britain”;
- удосконалювати уміння і навички практичного володіння англійською мовою з даної теми;
- сприяти формуванню соціокультурної компетенції учнів;
- підвищити інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання для проведення заходу:
- картки для вчителя і журі;
- роздатковий матеріал для учасників команд;
- маркери;
- дзвіночки для подачі сигналу про готовність команди;
- постери;
- мультимедійна презентація;
- СD програвач;
- дипломи для нагородження команд.
 Хід заходу:
  Speaker: Dear guests, teachers and friends! We begin our play. Today we are going to speak about Great Britain. Let me introduce the players.
   Students are joined into 2 teams to develop team spirit.
   1. Crossword.
        You are given clues. Find 9 words in this crossword. You have only one minute.
Clues
                 
t
E
r
a
i
n
S
E
u
n
b
n
m
c
c
n
b
g
c
W
o
r
o
g
e
l
a
a
r
i
t
l
t
a
b
l
o
c
l
i
e
n
u
e
s
x
a
s
a
d
s
s
e
y
n
h
L
o
n
d
o
n
d
x

Answers: England, Scotland, Wales, London, English, tube, rose, tea, rain.
2. Flags.
     In your cards you have 5 flags. Colour the flags and match them with the name of the country.(The pupils get the handout, but in black and white. Students colour the flags by memory. Later they are shown the examples of the flags (Slide 2, 3)).
 3. Flowers-symbols.
        Know that each country has its own symbols. So, the United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland consists of the parts and each of them has a flower symbol too. Now look at the screen, please, and say which flower belongs to which country. (The pupils get the handout Slide 4).
  4. Holidays. (Guess the holiday)
         Speaker:
- This holiday is celebrated on the 25th of December. (Christmas)
- This holiday is on the second Sunday in May. People give their mothers presents and help them harder than ever. (Mother’s Day)
- This holiday is on the last Thursday of November. People roast turkey and make puddings. (Thanksgiving Day)
- This holiday is at the end of spring. People go to church, colour Eggs Hunt. (Easter)
(Slides 5-8)
      5. Questions.
               Questions for the 1st team:
1.  What is the colour of London’s taxi? (black)
2.  What is the population of London? (7 million )
3.  What is the name of business, commercial, trade centre of London? (the City)
4.  What is the most favourite flower of the Englishmen? (a red rose)
5.  How old is London? (over 2 thousand years)
6.  Who is the official head of the state? (the queen)
7.  What is the most popular square in London? (Trafalgar Square)
8.  London is situated on the river … (The Thames)
9.  What is the capital of Scotland? (Edinburgh)
10.            What is the official residence of the royal family? (Buckingham Palace)
11.            What is the name of the British flag? (The Union Jack)
         Questions for the 2nd team:
 1. What language is spoken in Great Britain? (English)
 2. Big Ben is a clock, a tower or a bell? (a bell)
 3. What is the name of one of the parts of London where working people live? (the East End)
 4. What is the capital of Wales? (Cardiff)
 5. Name the highest mountain in Great Britain? (Ben Nevis)
 6. What is the name of one of the parts of Great Britain which is situated on the north? (Scotland)
 7. What ocean is Great Britain washed by? (The Atlantic Ocean)
 8. Nowadays tower of London is … (a museum)
 9. What is the flower symbol of Wales? (daffodil)
10. What is the name of the queen today? (Elizabeth II)
11. What are the main colours of the British Flag? (blue, red, white)
     6. Time for fun!
           Agree or disagree
1.  “How do you do?” is not a question. It is a formal way to say “Hello” (yes)
2.  Britain has an eagle as its symbol. ( a lion or bulldog)
3.  The patriotic colours in Britain are red, blue, white, yellow (red, white, blue)
4.  London is a young city. (no)
5.  There are not many multistoried buildings in London. (yes)
6.  The British like to shake hands with each other nearly as often as Ukrainians. (no)
7.  Buses and pillar-boxes are bright yellow in London. (red)
8.  London Underground (or Tube) is the oldest and the longest in Europe. (yes)
9.  In Britain cars are driven on the right side of the road. (left)
    7. Sights of London.
        Pupils are proposed some photos of places of interest of London. They have to give their names. They get 1 point if they pronounce them correctly. (Slides 10-20)
1.  Trafalgar Square                          7. Houses of Parliament
2.  Buckingham Palace                     8. London Eye
3.  Tower of London.                        9. The British Museum
4.  Big Ben                                        10. Hyde Park
5.  St. Paul’s Cathedral                     11. Piccadily Circus
6.  Westminster Abbey
       8. Coloured Questions:
                Pupils are proposed three colours of cards. They choose any and have questions. Each colour is a group of questions on the certain theme.
      Green – the geographical position.
           1. Name the sea between the island Great Britain and Ireland? (The Irish Sea)
           2. On what continent are the British Isles situated? (Europe)
           3. What is the official name of the Great Britain? (The United Kingdom of Great   
               Britain and Northern Ireland)
      Blue – the Royal family traditions
           1. How many grandchildren does Elizabeth II have? (6)
           2. In what month does the Queen have her birthday? (April)
           3. What films does she usually like to watch in the evening? (comedies)
      Red – different facts about Great Britain
1.  What is the nickname of London’s underground? (the tube)
2.  What is the name of an architect who designed St. Paul’s Cathedral? (Christopher Wren)
3.  What is the most popular drink in Great Britain? (tea)
       9. Listening.
               Listen to the following, pay attention to the famous places of London and write them down, more places you write more points you get.
London Sightseeing
     Guide: Good morning ladies and gentlemen. Welcome to our round London sightseeing tour. We are in the Piccadilly Circus (1) now and we are turning left into Regent Street. (2)
      We are going along White Hall (3). On the left you can see the Horse Guard Parade. Straight ahead is Nelson’s Column (4) in Trafalgar Square (5).
      Now we are going towards the City of London (6). Straight ahead you can see St’ Paul’s Cathedral  (7). This was built in the 17th century by Sir Christopher Wren.
     Now we are going the tower Bridge (8). We are going away from the City of London. Behind us you can still see the walls of the Tower of London (9).
     Now we ‘re going over the Waterloo Bridge (10). On the left you can see the Houses of Parliament (11) and on the right you can see the City of London.
10.           Summary and awarding the winners.






Конкурс-змагання
для учнів 3-х класів

"Who Knows
English Better?"



1- й ведучий. Good afternoon dear friends!
Glad to see you! You are welcome to our competition between the  teams of the third “A” and the third “B” forms. This is the team “Frog” and that is the team “Ducks”.
2- ведучий. Добрий день, дорогі друзі! Раді вас бачити. Запрошуємо на конкурс-змагання між командами 3-А та 3-Б класів. Це – команда «Жабенята»,  а то – команда «Каченята».
. Dear children introduce yourselves, please!
2-й ведучий. Дорогі діти! Відрекомендуйтеся, будь ласка!
  (Учні по черзі, починаючи з капітана, коротко розповідають про себе:
     My name is Lena. My surname is Ivchenko. I am 8. I study at school. I live in Antonivka. I have a family. I like reading.)
1-й ведучий. Thank you. Take your seats, please. Let me introduce our jury. Here they are …
2-й ведучий. Дякую. Займіть, будь ласка, свої місця. Дозвольте мені представити наших суддів. Ось вони …
1-й ведучий. Dear jury! The members of our teams have introduced themselves. Who was better? Better team receives green ( for “Frogs”) or yellow (for “Ducks” card.
2-й ведучий. Шановні судді! Члени команди відрекомендувалися. Хто був кращий? Краща команда отримує зелену («Жабенята») чи жовту («Каченята») картку (фішку).
1-й ведучий. And now it’s high time to begin our competition. Everything begins with ABC. So, we start with ABC too.
2-й ведучий. Час починати. Все починається з абетки. Ми теж почнемо з неї.
1- й ведучий. Let’s go! I show you the cards with the words ( for example, ”cat”, “dog”). You have to spell, read and translate them. For every right word you receive a card.
2-й ведучий. Починаємо. Я показую картки зі словами. Ви повинні назвати слово по літерах, прочитати і перекласти його українською мовою. За кожне правильне слово ви отримуєте 1 фішку.
1- й ведучий. Next task for you is so: you see the cards with words. In every word we have not one letter. Call it. For every right letter you receive a card.
2-й ведучий. Наступне завдання для вас – таке. Ви бачите картки зі словами. В кожному слові пропущена літера. Назвіть її. За кожну правильно названу букву ви отримуєте фішку.
1- й ведучий. And now every team must make up words from these parts. You have to do it in two minutes.
2-й ведучий. А зараз кожна команда повинна утворити слова з цих частин. Ви повинні зробити це за 2 хвилини.
1- й ведучий. I need one participant from each team. The topic of this competition is “In the classroom”. You must call things you see in the classroom and then do one step. Who will finish the first is the winner.
2-й ведучий. Мені потрібен один учасник з кожної команди. Тема цього змагання «У класній кімнаті». Ви повинні назвати речі, які бачите у класі, і після цього зробити крок. Хто закінчить першим – переможець.
1- й ведучий. In this competition painters take part (one from the every team). I read 5 sentences for you. You draw a picture. What picture is better?
2-й ведучий. У цьому конкурсі беруть участь художники (один із кожної команди). Я читаю 5 речень – ви малюєте картину. Яка картина краща?
Наприклад:
1. I draw a big house.   2. I draw a car near the house.  3. Draw a bench at the house.
4. Draw some flowers near the bench.  5. Draw a cat on the bench.
  Виграє учасник, який точно виконав команди, він отримує 5 фішок – за кожну правильно виконану діюю
1- й ведучий. Every team has its fans. To help their team they prepared a little performance. We begin with “Frogs”.
2-й ведучий. У кожної з команд є своя група підтримки. Щоб допомогти своїй команді, вони приготували маленьку виставу. Ми починаємо з «Жабенят»
(Виступ «Жабенят»)
Дорогі «Каченята»! Ваша черга!
(Одна із груп підготувала і показала сценку “The cat and the bird”, інша – “Turnip”)
The cat and the bird.
  Setting. The little bird is sitting in a tree. A big grey cat is looking up at the bird.
Cat. I see a nice little bird in the tree. I should like to have that bird for my dinner.
Bird (looking down) . Oh, the cat is close. I don’t like cats. They are very bad animals.
Cat. Good morning, Little Bird!
Bird. Good morning, Grey Cat!
Cat. I have some good news for you.
Bird. What news? What good news?
Cat. Very good news! All animals are now friends. Come down from the tree. I like you very much.
Bird. Oh, yes. But from this tree I can see a big yard. And I …
Cat. What do you see in that big yard?
Bird. I see many dogs. They are on the way to our tree.
Cat. Oh, dogs! Then I must run away.
Bird. Don’t run away. The dogs know that all animals are friends now.
Cat. No,no, they haven’t heard the news. The are not from our yard. I must run away
Turnip
The grandmother goes out of the house and begings to work in the kitchen garden.
Granddad. Oh, what a big turnip! One, two, three! Granny, come here!
Granny. I’m coming.
Granddad. Help me, please! One, two, three!
Granny. Alice, come here!
Alice. I’m coming!
Granny, help us, please! One, two, three!
Alice. Dog, come here!
Dog. Bow-bow! I’m coming!
Alice. Help us, please! One, two, three!
Dog. Cat, come here!
Cat. Miaow, miaow! I’m coming.
Dog. Help us, please! One, two, three!
Cat. Mouse, come here!
Mouse. Pe-pe-pe. I am coming
Cat. Help us, please! One, two, three!
All together. The turnip is out. The turnip is very nice.
1- й ведучий.  I invite the best detectives from every team. You receive the cards which tell you what thing have disappeared and where is it. (For example: “This is a book about animals. The book is red. It is on the table at the window”.)
 2-й ведучий. Я запрошую найкращих детективів із кожної команди. Ви отримуєте картки, на яких написано, яка річ зникла і де вона знаходиться.
 1- й ведучий.   You know a lot of poems. We want to listen how you recite them. Every poem “costs” one card.
2-й ведучий.  Ви знаєте багато віршів. Ми хочемо послухати, як ви їх декламуєте. Команда, яка знає більше віршів англійською мовою, отримає більше карток і буде мати більше шансів заробити максимальну кількість балів.
1- й ведучий.  That’s the end of the competition. Thank you very much. And now, the jury, please.
2-й ведучий.  Наші змагання закінчуються. Дякуємо вам. А зараз – слово журі.
(Журі підбиває підсумки. Нагородження переможців).